آموزش اپلیکیشن دلتا (مدیریت پورتفولیو)

آموزش اپلیکیشن دلتا (مدیریت پورتفولیو)
06 اکتبر 2018 مگ مانی
(0 رای‌ها)

آموزش اپلیکیشن دلتا (مدیریت پورتفولیو)

اجرای مناسب استراتژی مستلزم پیاده سازی طرح های تغییر و تحول است_. طرح هایی برای بهبود عملکرد و جاری سازی نوآوری ها. استاندارد مدیریت  به آن دسته از فرایندهای مدیریت پورتفولیو می پردازد که عموما به عنوان راه کارهای مناسب پذیرفته پورتفولیومی شوند. منظور از «راهکارهای عمومی پذیرفته شده» این است که دانش و راه کارهای مندرج در آن اکثر اوقات برای بیشتر پورتفولیوها مناسب هستند، و فایده و ارزش این راه کارها با اجتماعی گسترده روبرو است. 

آموزش کامل را در قالب اسلایدشو(پاورپویینت) در اینجا ببینید.

پورتفولیو یا سبد پروژه دارای ویژگی های زیر است:
• پورتفولیو مجموعه ای است از اجزای متشکل از طرح ها، پروژه ها، یا عملیاتی که برای رسیدن به اهداف به صرت یک مجموعه واحد مدیریت می شود.
• اجزای پاستراتژیک ورتفولیو سنجش پذیر هستند، یعنی می توان این اجزا را اندازه گیری، رتبه بندی و الویت بندی نمود.
• اقدامات پیشنهادی به شکل پورتفولیو ساختاردهی شده و اجزای آن شناسایی، ارزیابی، انتخاب،‌و تصویب می شوند. 

 

مدیریت پورتفولیو راهکاری است مداوم برای بهینه سازی و نظارت بر تعدادی از اقدامات همزمان سازمانی. این فرایند با انتخاب و تصویب اقداماتی همراه است که نیازمند تغییراتی بر مبنای اهداف تعریف شده در کسب و کار هستند. مدیریت پورتفولیو ارزیابی پویایی این دست اقدامات را تسهیل کرد و در صورت لزوم تنظیم و همراستاسازی مجدد اقدامات مرتبط با پورتفولیو را به همراه دارد که از آن جمله می توان به مدیریت نحوه تلفیق این فعالیت ها با کسب و کار جهت تحقق مزایای آن ها و رسیدن به مزیت رقابتی پایدار اشاره کرد. 
مدیریت تحول عاملی مهم در فرصت هایی است که برای ارزش آفرینی شکل می گیرند. مشارکت تمام افراد ذینفع در تدوین و اجرای جزء جزء پورتفولیوی پروژه و طرح جهت به انجام رسانیدن اقدامات استراتژیک نقشی اساسی دارد. جلب هرچه سریع تر مشارکت افراد ذینفع در مراحل ابتدایی تعهد را تسهیل کرده،‌ عموما باعث تقویت اجزای طرح ها و پروژه ها شده، و امکان تحقق موفقیت آمیز مزایای حاصل از تحول را افزایش می دهد....

 

منبع: گروه مشاوره باران به نشر از کانال تلگرام نکست مانی


خواندن 866 دفعه

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی