تحلیل بیت کوین - 29شهریور97 - 20سپتامبر2018

تحلیل بیت کوین - 29شهریور97 - 20سپتامبر2018
20 سپتامبر 2018 زهرا یعقوب کیش
(1 رای)

تحلیل بیت کوین - 29شهریور97 - 20سپتامبر2018

محدودیت قیمت هنوز دو سر قیمت را میبرّد ( قیمت هنوز در داخل کانال سابق قرار دارد)

اوضاع سطوح قیمتی:

مقاومت ها:

یمت در حال حاضر به رنج بلند مدت به سقف 6600 دلار بازگشته است، رنجی که انتظار می رود دوباره گاوها را شروع به دواندن کند (بازار را صعودی کند)

شکست به بالای 6600 دلار منجر به رشد بازار تا رنج 6750 الی 6900 دلار خواهد شد.

حمایت ها:

پس از یک باونس برگشتی قیمتی مناسب از دامنه حمایتی، قیمت در حال حاضر به محدوده بالای 6200 دلار رسیده است که در درجه اول به عنوان مهم ترین حمایت مطرح می شود.

کف قیمت سالیانه بار دیگر قیمت را از طریق ایجاد باونس قیمتی حمایت کرده است، این سطح قیمتی به عنوان سوپاپ اطمینان یا دقیقتر، لایه محافظ قیمتی ظهور پیدا خواهد کرد.

 

 شاخص ها:

 

ابر ایچیموکو:

شکست قیمتی زیر کیجون و تونکان  کوتاه مدت و همراه با حرکت قوی به سمت دقیقا بالای آن ، در  تایم فریم 4 ساعته است.به هر حال ما شاهد یک برخورد  نزولی در تقاطع tk  خواهیم بود .

 با این حال در آینده بسیار کوتاه  tenkan و kijun به اندازه کافی به یکدیگر نزدیک می شوند  که یکی از آن دو بردیگری فایق آید که این اتفاق می تواند باعث حرکت صعودی شود . قیمت در حال حاضر نیاز به شکستن مقاومت لبه ابر (محدوده مقاومتی ) را دارد مقاومت  برای معامله در حدود 6500 است.

 

بررسی محدوده زمانی فیبوناچی

با استفاده از ابزار Time Zone فیبوناچی در Tradingview، که همان ابزاراصلاح فیبوناچی است که درآن شما مجموعه را از یک ارتفاع مهم به پایین رسم می کنید، می بینیم که دیروز یک محور مرکزی یا لولا ایجاد شده است.

برگرفته از سایت stockcharts.com : یک شروع آهسته در دنباله فیبوناچی ایجاد شده درابتدای مناطق زمانی فیبوناچی، خوشه بندی نسبتا محکمی را ایجاد می کند. گاهی اوقات لازم است  که از5 اولویت اول  و یا محدوده های زمانی بیشتری را نادیده بگیریم یا بگذریم .پس از پنج منطقه اول این مناطق به عنوان دنباله  به سرعت گسترش می یابند.

بر طبق این نظریه :، نقاط بالقوه (احتمالی) معکوس را می توان با نگاه کردن به  21، 34، 55، 89 و 144 روزآینده، که همه آنها اعداد فیبوناچی هستند. 21 روز، هشتمین ناحیه زمانی فیبوناچی را نشان می دهد.

به سادگی مشاهده می کنیم که این ابزار در حاضر اثر بخش ترین یا موثرین ابزار مشاهده است. با اینحال  یک ابزار جالب برای مشاهده است.

نتیجه گیری:

پس از همه ی افت و خیزهایی که در 24 ساعت گذشته اتفاق افتاده، ما در همان  وضعیت روز قبل هستیم و در همان محدوده معاملاتی گیر کرده ایم.

قیمت احتیاج دارد به طور موثر بشکند بالاتر از 6600 را و بالای این قیمت برای یک حرکت صعودی هر گونه افزایش بیشتر اتفاق افتادن

اگر قیمت بالاتر از 6600 را بشکند ، باعث ایحاد یک حرکت صعودی خواهد شد.

احتمال بروز یک شکست قیمتی در 6100 است . که درآینده منجر به یک حرکت نزولی خواهد شد (و یا اگر به کمتر از 6100 برود ،منجر به ریزش خواهد شد.)


خواندن 1566 دفعه

نظرات (1)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون بابت تحلیل اما خدایی یه دور از روش بخونید بعد بذارید تو سایت! پر از اشتباهات دستوری و ترجمه ای بود! یه جاهایی فعا فراموش شده بود یه جاهایی لغت به لغت ترجمه شده. ارزش کار خوبتون رو با یه ویرایش ساده حفظ کنید.

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی