تحلیلِ آخرِ مارکِت گیر قبل از سکوت

تحلیلِ آخرِ مارکِت گیر قبل از سکوت
24 دسامبر 2018 رامین سبلانی
(3 رای‌ها)

تحلیلِ آخرِ مارکِت گیر قبل از سکوت

آخرین تحلیل مارکت گیر قبل از سکوت را در ادامه بخوانید.

 

به نامِ آفریدگاری به عَظِمَتِ تمامِ اِسمهایَش
به پیری با ریشِ سفید به جُبرانِ زَحَماتَش
به خاکِ کِشوَری با تَمامِ پِدَرانَش
به ایرانی به وُسعَتِ تک تکِ شهرهایش
به مادری به مِهرش
به خواهری به زیبایی اَش
به بَرادَری به حمایَتَش
به آموزگاری از جِنسِ حَق
به کودکی به لَبخَندَش

تحلیلِ زیر یک تحلیلِ اقتصادی ، سرمایه گذاری ، مالی ، حسابداری ، مدیریت اجرایی ، بلاک چین، کریپتوکارنسی و‌... می باشد و مهمتر آن که تحلیلی است که شما به آن نیاز دارید ...

بَنده حقیر رامینِ سبلانی هستم . ۲۷ ساله . از ذَره ذَره خاکِ کشورِ پُر اِفتخارِ "ایران"

1:  در رابطه با ابهاماتِ اخیر
در خصوص ابهامت پیش آمده اخیر لازم است بدانید این اتفاقات کاملا کنترل شده و ارادی بود. حجمِ گسترده ای از انرژی منفی در وجودِ شما نهادینه شده بود و قصدِ تغییر هم نداشتید. پس به ناچار به زور متوسل شده و آن را تغییر دادم. طی این چند روز افکاری در خصوص من به ذهنِ شما خطور کرد، که این افکار ناشی از پیشینه ذهنی بود که برای خودتان ساخته بودید. اگر اکنون هنوز حضور دارید باید بدانید که شما به سلامت گذر کردید و از امتحان سربلند و پیروز بیرون آمدید و موفق شدید. آنها که افکار منفی داشتند رفتند . قصدِ بنده هم همین بود که خالص ها بمانند . چون در این برهه ، اینجا یعنی کانالِ نکست مانی(NEXTMONEY) در تلگرام ارزشی والاتر از آن دارد که هر کسی حضور داشته باشد. شما به سادگی تغییر کردید . مثل آب که به شکلِ ظَرف در می آیَد.

 2: در رابطه با افکارِ شما
افرادی مطمئن بودند که قصدِ انجامِ یک کارِ مثبت دارم ، این کار با دعاهای شما انجام و تمام شد .‌
افراد در رابطه با من چند طرزِ فکر داشتند .
۱- عده ای گیج شدند (ناشی از تغییر بود).
۲- عده ای نگران شدند(ناشی از ترسِ درونِ شما بود).
۳- عده ای پشتِ من صحبتِ بد کردند(ناشی از خلقیات بدِ ایشان بود).
۴- عده ای از اِحتمالی غیرِ ممکن در رابطه با نرسیدنِ ما به هدف خوشحال شدند (متاسفانه با توجه به رفتارِ ناپسندِ شما ارزشی برای توضیح به شما قایل نیستم) ولی ...
افرادی برایِ من غصه خوردند ( از صمیمِ قلب شما را دوست می دارم )

3 :تحلیلِ اقتصادی ِتمامِ بازارهایِ مهم در جَهان

در حالِ حاضر تا مدتِ محدودی بازارِ کریپتوکارنسی ارزشمندترین است تا پس از آن و بعد از آنکه راجع به آن تصمیم گیری شود تکنولوژی بلاک چین ارزشِ فوق العاده بالایی برای سرمایه گذاری دارد و می تواند راهگشای بسیاری از مسایلِ کشور باشد . که در کنفرانسی بزرگ با شما صحبت خواهم کرد. بازارهای فارکس، سهامِ آمریکا و سایرِ کشورها ... (Nasdaq,NYSE,Dow,...)

4:تحلیلِ نزدیک به قطعیه بازارهای ایران
از نظرِ بنده بازارِ ارز تا قیمتِ ۱۲ ۱۳ ۱۴ رُشد خواهد کرد که آن زمان بهترین نقطه برای تخلیه ارزهای خانگی از طریقه مردمی است که سرمایه گذاری کرده اند(لازم است در آن برهه رسانه ها به مردم گوش زد کنند) .پس از آن ارز، افتِ شدیدی را تجربه خواهد و تا قیمت ۶۰۰۰ ریزش و خواهد کرد . بازارِ خودرو ریزش می کند و توصیه این هست که کم کم به فکرِ فروش باشید . همچنین بازارِ موبایل،لپتاپ و سایرِ کالاهای وارداتی که توصیه اکیدِ بنده نخریدن در برهه فعلی است و بهترین گزینه سرمایه گذاری ریال می باشد تا انشالله در آینده ایران ریالِ رمزنگاری شده بسازد که اسمِ جدیدش را قبلا برگزیده ام.

5: آموزِشِ ریسک، سرمایه گذاری ، اقسامِ تحلیل و معرفی بهترین شکلِ سرمایه گذاری

اگر اُستاد، مُعَلِم و به هر شکل آموزگار هستید
به امامِ راستگو و خداوندی که به من عِلمِ تحلیلگری آموخت قسم، شما بندگانِ با عِزَتِ خداوند هستید و مَن رامینِ سبلانی هر کجا شما را ببینم نهایتِ احترام را به جا خواهَم آورد . که من هم مُعَلِمِ کوچکی از جنسِ شما هستم .

معنای ریسک و ریسک کردن جرات است
ریسک یعنی مثل یک بند باز بر رویِ مویِ باریکی راه بروی به امیدِ پیروزی و با اعتماد به نفس و مطمئن باشی که اجازه نخواهی داد زمین بیافتی . به یقین . شما چندی پیش ریسکِ بزرگی کردید و اینجا ماندید و تمامِ موفقیتی را که می خواستید در لحظه کسب کردید.

سرمایه گذاری یعنی باغِبانی
باغبان دِرَختی می کارد تا از میوه اش و هوای خوشش لذت ببرد . بزرگترین سرمایه های شما فرزندانتان و فرزندانِ کشورمان هستند و هیچ تکنولوژی و کامپیوتری ارزشِ بالاتری از ذِهنِ انسانها ندارد و این انسانها هستند که اقسامِ اینها را می سازند که تصورِ خلاف آن نادرست است و اینها صرفا ابزارهاییست که از آنها بهترین استفاده را ببرید و به شما کمک کند تا سرمایه اصلی که خودتان هستید را رشد دهید .

اگر به تحلیل گری علاقه مند هستید
این عِلم محدود به چارت ها (charts), اندیکاتورها یا شاخص ها(indicators), اُسیلاتورها یا نوسان نماها (oscillators),
تحلیل های تکنیکال (Technical analysis),
تحلیل های فاندامنتال(fundamental analysis),
بازارگردانی (Marketmaking),
و ... نیست که در حوصله بحث نمی گنجد و اگر مجالی باشد و سعادتی از جانبِ خداوند در رابطه با تجلی سرمایه گذاری که people investing یا سرمایه گذاری انسانی و به تعبیری سرمایه گذاری روی انسانها نام دارد برایتان کتابی خواهم نوشت. ولی شما می توانید یک متن را بارها بخوانید تا تحلیلگر شوید.

 اگر پدر و مادر و فرزند هستید
من رامینِ سبلانی با تمامِ وجود اوامرِ شما را با دل و جان می پذیرم که بنده های خدا هستید . و اگر فرزند هستید موظفید نهایتِ احترام را برای بزرگترین نعمتهایی که خداوندِ یِکتا به شما داده به جا بیاورید و با تمام وجود از ایشان حمایت نمایید و اگر ظاهرا ایشان را نمی بینید . خدا شما را بیشتر دوست دارد و بدانید که ظاهرا نیستند.

اگر جوان هستید و به دنبال پیشرفت
اگر تحصیل کرده اید، پس از تحصیل شما باید تحقیق کنید و چیزی به علومِ دنیا اضافه کنید . اگر تحصیل کرده نیستید، هستید . صرفا کافیست روز و شب از طریق ابزارهایی که در دستانِ شماست استفاده کنید و باعثِ رشدِ خودتان شوید .

6:بلاک چین چیست
در گوگل راجع به بلاک چین جستجو و search کنید قسمت تصاویر را بیاورید، دایره های ریز و درشتی را میبینید که آن دایره ها من و شما هستیم . اما دایره ها پر اهمیت ترین نیستند . مهم خط هایی است که با نامِ ارتباطات دایره ها را به هم متصل کرده است . بلاک چین یعنی کارِ تیمی . اکنون در جامعه کریپتوکارنسی ایران تیم هایِ بزرگی وجود دارد که کافیست به هم متصل شوند . کمی سخت بود ولی انجام شد .

7:هدف چیست
هدف این است که ایران قدرتِ شماره ۱ در بازارِ پول و سرمایه جهان باشد . دامنه NextMoney.io ماههاست که خریداری شده و متعلق به همه ما خواهد بود و قطعا از بیت کوین بسیار قوی تر هست . که جمعی از ما برای این هدفِ بزرگ تلاش خواهیم کرد .

گیج شدم و نمی تونم گذشته رو به خاطر بیارم
تحلیلگری یعنی گذشته را به خاطر بیاور ، حال را بررسی کن و آینده را حدس بزن و اگر خیلی مرد بودی تلاش کن بخشی از آینده را تو بسازی .

8: چه طور ثروتمند خواهیم شد ؟
اگر تازه به کانال وارد شده اید و از همه جا بی خبر هستید! وُیس هایی به نامِ "ایرانِ ثروتمند" وجود دارد . سراغشان را بگیر و به دقت گوش کن . ایرانِ ثروتمند هدفِ زیباییست که ما با دستانمان خواهیم ساخت .

بیشتر بگویم؟!

9:توضیحاتی در رابطه با گذشته برای علاقه مندان به تحلیل گری

از اتفاقی در یک شب راجع به اتریوم پرس و جو کن . چارت را روی هر تایم فریمی که خواستی تنظیم کن و حجم و رشدِ بازار را ببین
یا
اگر می خواهی بیشتر بدانی از یک "دوشنبه ای" سراغ بگیر، در یک بازارِ قرمز رنگ و به خون کشیده شده با ارزشی در حدود ۱۰۴ میلیارد دلار (cryptocurrency marketcap) و در حالِ ریزش بپرس . سایتِ تریدینگ ویو (Tradingview.com)را باز کن.
یک کندِلِ سبز رنگ در تایم فریمِ یک ماهه میبینی . این کندِل از طرفِ یک ایرانی برایِ خوشحال شدنِ شما آنجا قرار گرفته است .

10:اگر صاحب سایت ، رسانه یا کانال هستید
این مطلب را بردارید و با منبع و بدونِ تغییر قرار دهید، به سئو شما و افزایشِ کاربرِ شما کمک خواهد کرد .

11: اگر واسطه گری می دانید
نزد افرادی بروید که شاید از مَن دلگیر شده باشند . به ایشان از قولِ من سلام برسانید و عرض کنید رامین گفت رفتارِ من با شما کاملا متقابلِ رفتاری بود که شما با من می کردید به همین خاطر زودتر ناراحت شدین .

12: خانواده نکست مانی
همینجاست و بنده ی حقیر به عنوانِ کوچکترین عضو از جامعه کریپتوکارنسی ایران همواره تلاش کردم که بهترین اتفاقات را رقم بزنم به دو دلیلِ مُحکم :
۱."برای خاک کشورم ایران با تمامِ اسمهایش "
۲. "مردمِ عزیزِ کشورم "

13: فرصت های ثروت آفرینی که نکست مانی تا کنون ساخته است

?اگر نزد شخصیتی پول دوست رفتید
خدمت ایشان بفرمایید رامین گفت تنها در صورتی با شما ملاقات خواهم کرد که مبلغِ گزافی از شما دریافت کنم . کاملا از جنسِ خودِ شما .

?اگر داخِلِ کشور ایران و بازارِ کریپتو کارنسی هر کجا بودید و از کسی در خواستی داشتید اسمِ من را بیاورید . اگر درخواستتان انجام نشد . اسمش را به خاطر بسپارید .

14 جوانان ، کودکان ، مذاکره

اگر جوان هستید
تلاش کنید
تلاش کنید
تلاش کنید
و باز هم تلاش کنید
مطالعه کتاب، درس ،دفتر چرک نویس ،خودکار کتابخانه دانشگاه مدرسه اینترنت و ...
دست از مطالعه و تحقیق بر ندارید .

اگر کودک می شناسید رویِ ذهنِ ایشان سرمایه گذاری کنید و از ابزارهای موجود بهترین استفاده را ببرید چون ثروت تنها در ذِهنِ ما وجود دارد .

اگر روزگاری در خارج از کشور قصد مذاکره داشتید . نامِ خانوادگیِ من را بیاورید . بلاخص بایننس( Binance ) . می شناسند . با احترام هم می شناسد . بنده یک سری ایمیل از مذاکره هایم با بزرگترین کامپانی های جهانی دارم که اگر به حرفهایم عمل کنید به شما نشان خواهم داد تا یاد بگیرید.

15 توضیحاتی در رابطه با اینجانب

اگر کانال را بالا بروید . اسمهایی داخلِ این کانال ذکر شده که این اسامی از دوستانِ نزدیکِ من هستند و یک نفر به نام جنابِ آقایِ مهندس علیِ زین الدین دستِ راستِ من هست . اگر کار خیلی مهمی داشتید ، ایشان را بیابید تا با من صحبت کنید. جنابِ آقایان مهندس بهنود هلیلیان، حامدِ پورصیامی و بسیار افرادی هستند که طی این مدت غمِ من را کشیده ولی به پایم ایستاده اند و در مقابل افرادی که بارها اعتبارشان را با بردنِ اسمشان خریده ام.

از این جا به بعد خودتان تحلیل کنید تا متوجه شوید بهترین اقدام چیست .

اگر من را دوست داشتید
این را بدانید شما عزیزانِ دلِ من هستید . و آن چیزی که از من بخواهید انجام خواهد شد هر جا که بودید و به چیزی نیاز داشتید کافیست بگید از عزیزانِ رامین هستم . موظف است انجام دهد و اگر انجام نداد فقط اسمش را بخاطر بسپارید تا یک روزی برایش انجام ندهم . دنیا در عینه بزرگی کوچک است . انسانها به هم میرسند .

طی این مدت بیش از همه و پیش از همه بنده موجبِ نگرانی، ترس ، تشویش و اضطراب نه تنها برای جامعه کریپتوکارنسی بلکه برایِ خانواده عزیزم شده ام که از همگی صمیمانه پوزش می طلبم . ولی نیاز بود شما همگی تغییر کنید . میلی نشان نمیدادید . به زور تغییر دادم . دستِ پدرم را بارها و بارها بوسیدم و از ایشان با تمامِ وجود عذر خواهی کردم و خیالش را راحت کردم و تا کمر جلوی پدر ، مادر ، خواهر ، عشق و تمامِ اعضای خانواده ام خم شدم و طلبِ ببخشش نمودم . ولی کاری بود که باید یکبار برای همیشه انجام می شد .

در رابطه با اینجانب رامینِ سبلانی در صحت و سلامتِ کاملِ ذهنی قرار داشته ، دارم و خواهم داشت و به تمامِ اعمالی که انجام دادم افتخار می کنم . من از گذشته ام نمی ترسم . گذشته ای می سازم که به آن افتخار کنم .

از نظرِ شرایطِ روحی در وضعیتِ فوق العاده عالی قرار دارم و هیچ گاه از این بهتر نبوده ام و هر روز تلاش می کنم که از دیروزه خودم بهتر باشم .

از لحاظ جسمانی طبیعتا با توجه به یکسال کاره سنگین کمی آسیب دیده هستم که برایِ شخصیتی مثلِ من قابلِ توجه نیست و اندک ثانیه ای زمان برد تا به شرایط عادیه زندگی بازگردم . کما اینکه بنده همواره در طول زندگیِ کوتاهی که تجربه کردم به همین شکل زندگی کرده ام و سبکِ خاصِ خودم را دارم : اگر دنیا به شکلی باشد که مطابق میلِ من نباشد ...

زمانی پیشرفت کردم که ریسک کردم، ریسکی به قیمتِ داشته هایم، ریسکی به قیمتِ اعتبارم ، ریسکی به قیمتِ ابِ رویَم ،
ریسکی به قیمتِ دار و ندارم ولی یگانه آفریگارِ هستی زمانی به من عزت بخشید که به قیمتِ جانم ریسک کردم . خدمتِ شما عرض کرده بودم . بنده حقیر شبیه کسی نیستم و سبکِ خاصِ خودم را دنبال می کنم و همواره در رویاهایم زندگی می کنم چون جسارتش را دارم .

همانطور که خدمت شما دوستِ گرامی عرض کرده بودم قَدَم زدن با من هم مشمولِ ریسک می باشد . اما من صرفا ریسکی را انجام می دهم که مطمین باشم موفق خواهم شد . که شدم و شدیم . چون من با شما هم ریسک کردم .

سُخَن کوتاه می کنم و عرض می کنم بنده برای مدتی نیاز به استراحت دارم . به همین جهت خدمت شما دوستِ عزیزم که این متن را می خوانید چند توصیه اکید دارم . در زندگی به پول فکر نکنید در غیر این صورت موفق نخواهید شد . در زندگی به قشنگ زندگی کردن فکر کنید . قطعا ثروتمند خواهید شد تا ایرانِ ثروتمند را در اندک زمانی بسازیم . از خداوند متعال همواره کمک بخواهید . تا بخندید .

در رابطه با قولی که به شما داده بودم . در رابطه با کودکانِ یتیم، خداوندِ بزرگ بر سرِ بنده ی حقیرش منت نهاد و آرزوی دیرینه ام را در یک شب اجابت کرد و من را از فرش به عرش کشاند .
پِدَر بزرگواری دارید که هر لحظه منتظرِ شماست . دیشب کودکِ یتیم را دیدم ، پس از آن کودکانِ یتیم را دیدم . خیالتان راحت باشد . سرشان را بوسیدم و خندیدند .

من نیاز دارم اندکی استراحت کنم و با خیالِ راحت بخوابم . دلم می خواهد ساعت ها برایتان بخوابم . چون من یک شخصیته صفر و صد هستم . اگر بخوابم خیلی خوش خوابم . می توانم ۲۰ ساعت بخوابم . مثلِ مرد . مثلِ شیرِ تنهایی که در قلمروِ خودش زندگی می کند . زمانی که من می خوابم . در واقع هنوووووووززززز بیدارم . چون شما بیدارید ... و هر کجا که باشید بدانید من به یادِ شما هستم و تلاش کردم شما را به نیکی آموزش و پرورش دهم . هر چه نیاز دارید در ذهنِ شما نهادینه است ، فقط همین مسیر را ادامه دهید .

راستی اگر از خارج از ایران کسی با بنده کاری داشت خدمت ایشان سلام برسانید و بفرمایید مارکِت گیر تا کنون از کشورش خارج نشده و تا زمانی که مشکلِ اقتصادی ِ کشورش برطرف نشود خارج نخواهد شد و اگر با بنده کاری داشتند ، فقط داخلِ کشورِ ایران ایشان را ملاقات خواهم کرد . در قَلَمروِ خودمان ... ( چون من به آنها نیاز ندارم و آنها به من نیاز دارند ) بنده و نکست مانی برای مدتی سکوت خواهیم کرد و به تماشای فعالیتِ زیبا و چشم نوازِ شما در خانواده نکست مانی خواهیم نشست،

 بنده ی حقیرِ خدا با تمامِ اسمهایَش
ارادَتمَندِ شما با افتخار
رامینِ سبلانیِ از ذره ذره وجودِ میهنم


خواندن 2753 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 03 دی 1397 21:01

نظرات (10)

امتیاز 5 خارج از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

باسلام بنازم غیرت ایرانی بودنت را

This comment was minimized by the moderator on the site

رامین عزیز سلام
از صمیم قلب برات بهترین هارو آرزو میکنم
امیدوارم براب هدف والایی که داری و تو مسیرش به سختی های زیادی خوردی و خواهی خورد مثل همیشه سربلند بیرون بیای
شخصا ازت ممنونم با اینکه نه دیدمت ولی با خوندن پیام هات و فهمیدن افکارت مطمئنم...

رامین عزیز سلام
از صمیم قلب برات بهترین هارو آرزو میکنم
امیدوارم براب هدف والایی که داری و تو مسیرش به سختی های زیادی خوردی و خواهی خورد مثل همیشه سربلند بیرون بیای
شخصا ازت ممنونم با اینکه نه دیدمت ولی با خوندن پیام هات و فهمیدن افکارت مطمئنم روح بزرگی در وجود هست برای ارتقا کشورت

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

بعنوان کسی که افتخار شاگردی استاد سبلانی رو دارم وظیفه خودم میدونم بگم که کسی رو تو جامعه کریپتوکارنسی ایران دلسوزتر و زحمتکش تر از ایشون سراغ ندارم ... و به واقع بارها شاهد از خود گذشتگی و انتقال دانش بی چشم داشت از طرف ایشون بودم .

آرزوی...

بعنوان کسی که افتخار شاگردی استاد سبلانی رو دارم وظیفه خودم میدونم بگم که کسی رو تو جامعه کریپتوکارنسی ایران دلسوزتر و زحمتکش تر از ایشون سراغ ندارم ... و به واقع بارها شاهد از خود گذشتگی و انتقال دانش بی چشم داشت از طرف ایشون بودم .

آرزوی سلامتی و به روزی دارم برای ایشون

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

عالی رامین خان

This comment was minimized by the moderator on the site

به نظر نمیاد زمان خوبی برای ترک صحنه باشه بعد از اینهمه تلاش و زحمت شبانه روزی و با شناختی که ازت دارم کار و تلاش برات استراحته نه خواب و بیکاری

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

رامين جان واقعا ماه هستى
تا امروز بيشتر پيش بينى هات درست بوده(همه اش نه)
اميدوارم تحليل دلارتم درست باشه و دلار بعد از افزايش يه كاهش داشته باشه تا مردم ايران بتونند يه نفسى زير اين همه فشار بكشن
ممنون از تحليل هاى خوبت

This comment was minimized by the moderator on the site

جناب سبلانی عزیز اینکه نیاز به استراحت دارید درست اما خالی کردن معرکه به نفع یه سری گزگ میشه که فقط دارن خودشونو معرفی میکنن و خوشحالند که رامین سبلانی میدان رو خالی کردن برای بیسوادانی مثل اونا امیدوارم زود خستگیت بره و با قدر بیشتر برگردی و...

جناب سبلانی عزیز اینکه نیاز به استراحت دارید درست اما خالی کردن معرکه به نفع یه سری گزگ میشه که فقط دارن خودشونو معرفی میکنن و خوشحالند که رامین سبلانی میدان رو خالی کردن برای بیسوادانی مثل اونا امیدوارم زود خستگیت بره و با قدر بیشتر برگردی و ادامه بدی رامین سبلانی عزیز ❤❤❤

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

طی این یک هفته خیلی تشنج در خانواده نکست مانی داشتیم و خیلی افراد با تخریب شما خواستندخودشان را بالا ببرند!
مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید...
خوشحالم که تا اخر در کانال ماندم و نتیجه را دیدم. مسلما کسی که از سر دلسوزی برای مردم و...

طی این یک هفته خیلی تشنج در خانواده نکست مانی داشتیم و خیلی افراد با تخریب شما خواستندخودشان را بالا ببرند!
مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید...
خوشحالم که تا اخر در کانال ماندم و نتیجه را دیدم. مسلما کسی که از سر دلسوزی برای مردم و وطنش مینویسد نمیتواند لایق آن اتهامات باشد.
همیشه موفق باشید و با آرامش و انرژی بیشتر به خانواده برگردید آقای سبلانی

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

چشم به راهتيم رامين جان ، استراحت خوش بگذره عزيز ❤

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

همیشه شاد و سربلند باشی رامین جان کمتر کسی توی این مارکت حضور داره که چیزی ازت یاد نگرفته باشه ولی متاسفانه هممون آدم های کم حافظه و کم لطفی بودیم بدا به حال کامیونیتی که ادمایی مثل تو رو از دست بده تا فرصت جولان دادن به یه سری کلاهبردار داده بشه...

همیشه شاد و سربلند باشی رامین جان کمتر کسی توی این مارکت حضور داره که چیزی ازت یاد نگرفته باشه ولی متاسفانه هممون آدم های کم حافظه و کم لطفی بودیم بدا به حال کامیونیتی که ادمایی مثل تو رو از دست بده تا فرصت جولان دادن به یه سری کلاهبردار داده بشه کاش در مورد تصمیمت بیشتر فکر میکردی یا حداقل امیدوارم زودتر انتهای ویس هات بشنوم رامین سبلانی هستم از نکست مانی...

ادامه مطلب
  1. 5 / 5
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی