تحلیل بیت کوین / دلار آمریکا - 18آبان97

تحلیل بیت کوین / دلار آمریکا - 18آبان97
09 نوامبر 2018 مگ مانی
(1 رای)

تحلیل بیت کوین / دلار آمریکا - 18آبان97

با تحلیل تریدینگ ویو از بیت کوین / دلار آمریکا و ترجمه فارسی از مگ مانی با شما هستیم.

امروز 18آبان ماه 97 و 9november 2018 است.

تا کنون تجزیه و تحلیل ما بسیار خوب بازار را پیشبینی کرده است، یک حرکت کوچک و رو به بالای قیمتی را تا حد یک لمس کوچک از میانگین های متحرک ناظر بودیم.

من انتظار یک حرکت ضعیف رو به پایین را دارم تا قیمت را پیش از رو به بالا شکستن مقاومت خود ، به خط جانبی حمایتش نزدیک کند (درواقع بنوعی دورخیز و افت کردن برای یک جهش).

با رخ دادن چنین اتفاقی اصلا و ابدا نمیتوان گفت که قیمت از خود ضعف نشان داده است، بلاکه این دورخیز کردن یک رفتار کاملا حرفه ای و تکنیکی است تا قیمت یک صعود سالم را تجربه کند.

قیمت باید خیلی آرام و نرم این وضع را درست کند. خب لزوما همیشه نیاز نیست که قیمت تمام این مسیر را تا حمایت جانبی ( اولین حمایت نزدیک خود ) بیاید تا بخواهد دورخیزی برای اوج گرفتنش داشته باشد ولی به عنوان یک انتخاب محکم در شرایط فعلی باید این کار را تحت نظر داشته باشیم.

اینجا میتواند نقطه مناسبی برای ورود به بازار باشد، به بازار وارد میشویم و منتظر این اصلاح قیمت میمانیم تا ارزش آن بالاتر رود.

حد ضرر هم واضح است ، زیر سطح حمایت قیمت هم میتواند حد ضرر قرار بگیرد چون هرمقداری پایینتر از آن منطقا با مقداری دیگر خریدن توجیه میشود.

همچنین خرسی بودن بازار(نزولی بودن) را نیز در نظر داشته باشید ، با تمام شدن سقوط قیمت و آغاز به بالا رفتن آن ، قیمت به مقاومت بسیار مستحکمی برخورد میکند که نتیجه آن یک کاهش و سقوط دیگر رو به پایین خواهد بود تا زمانی که این دورخیز ها بر استحکام مقاومت بالای سر قیمت غالب گردد.

ما در یک منطقه صعودی هستیم ولی هنوز هم صبر و شکیبایی بیشتری لازم است.

 

شما فکر میکنید این منطقه چگونه پشت سر گذاشته خواهد شد؟

کامنت بگذارید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

 


خواندن 1475 دفعه

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی