کف سالانه یکبار دیگر از قیمت حمایت می کند

کف سالانه یکبار دیگر از قیمت حمایت می کند
10 سپتامبر 2018 مسعود مرادی
(1 رای)

کف سالانه یکبار دیگر از قیمت حمایت می کند

 

مقاومت ها
قیمت در حال بازگشت به داخل بازه طولانی مدت است که در 6.6k قرار گرفته است. این همان سطحی است که شرایط را به گونه ای برای جولان گاوهای بازار فراهم خواهد نمود. یک شکست بالای 6.6k گاوها را در شرایطی برای تلاش و شکست بالای $ 6750-6.9k قرار می دهد.

 

پشتیبانی ها
پس از یک بانس نزولی به محدوده، دوباره در حال حاضر قیمت به بالای محدوده قیمت 6.2K بازگشته است. این بازگشت به عنوان یک پشتیبانی اولیه و اولویت عمل می کند. محدوده حمایتی کف سالانه یکبار دیگر یک بانس و چند روز ایمنی دیگر را فراهم می کند. این سطح از قیمت از 8.5k-6.1k به عنوان یک پوشش ایمن و امن باقی می ماند.

 

ابر ایچیمیکو

از دیدگاه ابری تغییر چندانی نداشته است. همه شاخص ها در ابر روزانه با مقاومت تنکان که در بالای 6.8k ،  نزولی یا خرسی باقی می مانند. 

 

 

حرکت میانگین ( متوسط )

در حالیکه شمع هفتگی بسته می شود، ما تمرکز خود را برداشته تا وضعیت برخی از شاخص های با چهارچوب زمانی بالاتر را ببینیم.. شاخص 50 EMA به عنوان مقاومت در برابر شمع نزدیک به قیمت فعلی یکشنبه این هفته تایید خواهد شد.  حرکت متوسط مهم بعدی  EMA200  خواهد بود که در هفته ای که باید  قیمت به 4k بالا برود انجام خواهد شد.

 

 

نتیجه

واکنش خوب از گاوها در حمایت کف سالانه و اوردر بلاک orderblock روزانه  گاوی(یک بار دیگر).

ما دیدیم که قیمت دیروز بازگشت عمیقی دارد و قیمت در حال حاضر در محدوده ای است که در یک مدت طولانی در ماه گذشته در ان تغییر داشته است.

با نزدیک شدن به این هفته، احتمالا ما یک حجم پایین بعد از ظهر برای پایان دادن به هفته مواجه خواهیم شد و شمع به عنوان یک فرونشست نزولی یا خرسی بسته می شود..

این به لحاظ تاریخچه منجر به ادامه روند خرسی یا نزولی مومنتوم در طی روند نزولی سالانه شده است و به همین علت ما می توانیم بیشتر از مورد مشابه انتظار داشته باشیم.


خواندن 1028 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 20 شهریور 1397 11:13

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی