استلار ، بهتر از ریپل

استلار ، بهتر از ریپل
24 نوامبر 2018 زهرا یعقوب کیش
(0 رای‌ها)

استلار ، بهتر از ریپل

«نیک کور» آماریست موسسه «Ecosystems LLC » و از تریدران مارکت کریپتو کارنسی، نظرات خود را در مورد فروشهای اخیر مارکت کریپتو بیان کرده است.همچنین دیگاههای خود را در مورد پیشرفت ریپل و استلارچنین بیان می کند.

وی بر این عقیده است که بازار هنوز شرایط مثبتی دارد و این موضوع را یک پدیده خوب و سالم برای روند بازار می داند، در مورد اتریوم نیز معتقد است: روند نزولی آن ادامه دارد و قیمت کف پایینتری را مشاهده خواهد کرد.

" من به طور دقیق پیگیر استلار بودم. همچنان که در این روند به پایینترین سطح خود می رسد، اما همچنان حجم زیادی در آن جریان دارد. من به استلاربیشتر به عنوان یک کمپانی نگاه می کنم، تا یک کریپتو ، همانند ریپل."

او تاکید می کند که هر دوی این دو ارز(استلار و ریپل) باارزش هستند و سرمایه زیادی را به سمت خود جلب کرده اند. همچنین به این موضوع اشاره می کند که استلار به دنبال شکستن سقف های قیمتی بالاتر است و یک الگوی کوه در نمودار مشاهده می شود و قیمت این کوین به بالاترین حد ممکن خود برسد.

ریپل یک بازیگر در این بازار است که تا حد زیادی تحت تاثیر کریپتوهای دیگر قرار دارد. وی در پاسخ به ادعای نئونر(NeuNer) که معتقد است ریپل را می توان به عنوان یک ارز باثبات(stablecoin) در نظر داشت. او می گوید که ریپل نیز مانند استلار حرکتی خلاف روند بازار داشته.

ریپل و استلار هر دو ارزهای خیلی متمرکزی هستند. تا آنجا که هر دو را می توان به عنوان یک کمپانی در نظر داشت : «بدون در نظر گرفتن احساساتتان، پول در ریپل است.» بدیهی است من به عنوان یک تریدر، بدون در نظر گرفتن عواطف و احساساتم در مورد ماهیت کریپتوکارنسی، تنها سعی میکنم حرکات عمده بازار را دنبال کنم.

با وجود اینکه معتقد است هر دوی این ارزها بر بستر بلاک چین ساخته شده اند و آینده خوبی برای ریپل و استلار وجود دارد. می گوید که رشد استلار بیشتر از ریپل خواهد بود، چون حرکتهای بزرگی در پشت صحنه در حال انجام است، این موضوع به خاطر شرکای تجاری و موارد مشابه دیگر است، که به نظر او اجازه داده، استلار بتواند در طول یک سال گذشته بهتر از ریپل عمل کند.

در مورد افزایش فروش اتریوم نیز در این بازار خرسی بر این عقیده است که؛ اتریوم تا سطح 120 دلار نیز احتمال ریزش دارد. با توجه به فروش عمده چند شب گذشته اتریوم یک رشد مقطعی خواهد داشت. اما فکر نمیکنم این رشد یک صعود گاوی باشد. چون ایجاد ICO روی پلتفرم اتریوم کاهش یافته، سناریویی که برای اتریوم متصور هستم قیمت بین 120 تا 109 دلار است. ممکن است نظرم را اصلاح کنم، اما این  چیزیست که در حال حاضر مشاهده می کنم.

 

 

منبع: AMB CRYPTO


خواندن 1527 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 03 آذر 1397 19:17

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی