معرفی کریپتوی agrello و کوین آن DLT

معرفی کریپتوی agrello و کوین آن DLT
07 اکتبر 2018 سید دانیال موسوی
(1 رای)

معرفی کریپتوی agrello و کوین آن DLT

کریپتوکارنسی Agrello یکی از موارد استفاده بی نظیر در تکنولوژی بلاک چین است. این کریپتوکارنسی قابلیت ساخت کدهای خودمختار را دارد.

کد "قرارداد هوشمند" دارای قابلیت های بسیار زیادی در فناوری، امور مالی، رسانه ها، مراقبت های بهداشتی و بخش عمومی است. این کریپتوکارنسی رابط کاربری Al را توسعه داده است که به شما این اجازه را  می دهد که به آسانی توافقی قانونی بر مبنای قرارداد هوشمند بسازید یا آن را مدیریت کنید. گر چه اتریوم در این مورد اولین کریپتوکارنسی بوده است اما Agrello با طراحی و روش تازه ای وارد میدان شده است که حقیقتا بی نظیر و تازه هست.

Agrelloچطور کار میکند؟

کریپتوکارنسی Agrello یکی از کریپتوهای user-friendly هست که به هر کسی اجاز می دهد که یک قرار داد هوشمند بسازد. در واقع نیازی به داشتن مهارتهای قانونی و کدنویسی برای استفاده از Agrello در حوزه قرار داد هوشمند ندارید. آلت کوین ها نماینده حرکت از سازماندهی متمرکز مرسوم به سمت اقتصاد p2p هستند. در این میان مردمی که از این شرایط سود خواهند برد عبارتند از مدیران، وکلا، دلالان و اپراتورهای ماشین.

شبیه اتریوم، Agrello میتواند در تقریبا همه صنایع مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال، اگر شما بخواهید که پرداخت های ماهیانه خود را برای خرید موادغذایی و یا پرداخت اجاره بهای خانه را اتومات کنید، تنها کاری که باید انجام دهید ساخت یک کد است. این کد پرداخت ها را در تاریخ و زمان مشخص به وجود می آورد. شما نیاز به نوشتن کدی دارید که این پرداخت ها را برای هر ماه تکرار کند. و در نتیجه، شما دیگر در مورد فراموشی پرداخت اجاره بها یا هزینه مواد غذایی خود نگران نخواهید بود.

تیم سازنده Agrello

نماد تیکر Agrello همان DLT است که کوتاه شده DELTA است که توکن ERC20 اتریوم می باشد که به کاربران خود اجازه دسترسی به پلتفورم ساخت قرارداد هوشمند را میدهد. تیم پشتیبانی کننده DLT کاربران را ضمانت می کند که Agrello با بیش از بلاک چین اتریوم نیز سازگار است. توکن های DLT میتوانند برای ساخت قراردادهای هوشمند که بر روی Hyperledger، Ripple، Metaverese و MONAX اجرا میشود استفاده شوند. این قابلیت Agrello را به عنوان راه حل استاندارد و فراگیر برای قراردادهای هوشمند در آینده ای که بلاک چین در آن غلبه خواهد داشت معرفی کرده است.

به نظر میرسد که هم اکنون رشد این آلت کوین مسیری صعودی را در پیش گرفته است. بر اساس گزارش Norta of Agrello، این شرکت علاقه مندان بسیاری دارد. برای مثال، در انتهای سال 2017، مشتری استونیایی علاقه مندی وجود داشت که سیستم های IoT را بنا کرد. همچنین تولید کننده قطعات الکترونیکی فنلاندی مثل برخی شرکت های ژاپنی از جمله مشتریان علاقه مند هستند. Agrello امیدوار است که نقشه راه جهانی آن، تا سال 2020، آنها را امیدوار کند تا راه حل کامل برای همه کاربران را در اختیار داشته باشد.

Agrello با قیمت بالای 0.56 دلار و با سرمایه 40 میلیون دلاری کار خود را شروع کرد. این آلت کوین از ترند بیت کوین بر خلاف بسیاری از آلت کوین ها در سال 2017 پیروی نکرد. در حالیکه بیت کوین قیمت 20هزار دلار را رد میکرد، Agrello با قیمت پایین 0.2 دلار در دسامبر 2017 مبادله میشد. این شرایط تا بیش از 11 ژانویه 2018 طول نکشید و در این تاریخ Agrello به قیمت بالای 1.72 دلار دست یافت. در این زمان کل سرمایه 81 میلیون دلار بود. قیمت این کریپتو به طور مداوم در فوریه و مارس افت کرد. در 12 مارس، DLT بر روی قیمت 0.249 دلار بسته شد در حالیکه سرمایه آن 26 میلیون دلار بود.


خواندن 802 دفعه

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی