معرفی کریپتوی blox و کوین آن CDT

معرفی کریپتوی blox و کوین آن CDT
09 اکتبر 2018 سید دانیال موسوی
(0 رای‌ها)

معرفی کریپتوی blox و کوین آن CDT

Blox چیست؟

Blox (که قبلا به آن CoinDash) میگفتند یک پلتفورم سه لایه تجارت اجتماعی بر پایه رمزنگاری است که به منظور کمک و به کاربران تازه کار و با تجربه در ساخت، مدیریت و نگه داری پورتفولیوهای تجاری کریپتوکارنسی و در نتیجه بیشینه کردن سود آنها طراحی شده است.

Blox به شما کمک میکند که پورتفولیوی تجاری خودتان را به ساده ترین شکل مدیریت و ساماندهی کنید، در حالیکه این امکان جانبی را هم دارید که سایر فعالیت های تجاری همکاران خود را نیز کپی کنید (قابلیتی که از آن به Copy Trading یاد میشود).

مزایای Blox چیست؟

Blox در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارد که قریب به 1000 نفر ورژن های مختلف آن را آزمایش میکنند و بازخورد میدهند تا تطابق و بهبود بهتری در ساختار این پلتفورم ایجاد شود. طبق وبسایت رسمی Blox، "مانع اصلی پیش روی صنعت کریپتوکارنسی سد ورودی ست که مانع از پذیرش توده مردم میشود". موانع موجود برای سرمایه گذاری، مدیریت و انجام تراکنش با پلتفورم های داد و ستد عموما افراد تازه کار را از ورود به بازار سرمایه گذاری در این صنعت پس می زند، اینجا دقیقا همان جایی است که Blox وارد بازی میشود.

کاربری که از Blox استفاده میکند قادر به مشاهده همه فعالیت های تجاری سایر معامله گرانی که عملیاتی مشابه او داشته اند، خواهد بود. کاربر میتواند پورتفولیوی تجاری آن ها را کپی کند و بر اساس پورتفولیوی یک تاجر با تجربه در این پلتفورم پورتفولیوی خودش را بسازد.

استفاده از این پلتفورم موجب اختصاص پاداش هایی از جمله توکن CDT به کاربران میشود که با استفاده از آن کاربران میتوانند به امکانات برتری بر روی Blox دسترسی داشته باشند. بنابراین، کاربران میتوانند با نشان دادن پورتفولیوی انفرادی شخصی خوشان و فعالیت های تجاری شان توکن CDT دریافت کنند که به مشتری این اجازه را می دهد که در آنِ واحد هم مصرف کننده و هم تولید کننده باشد.

Blox همچنین مطابق با پورتفولیوی انفرادی و تصمیمات تجاری به کاربر دید میدهد. Blox این پیشنهادها را با دنبال کردن تراکنش های کاربران در بلاک چین به فرد میدهد.

برخی از کاربران که میخواهند مستقیماً استراتژی های تجاری بهترین سرمایه گذاران را کپی کنند، میتوانند با استفاده از تکنولوژی قرارداد هوشمند به استخدام Blox درآمده استفاده کنند. این کاربران میتوانند با اختصاص دادن قسمت مشخصی از Coinهای خودشان این پورتفولیوی آینه ای (کپی کردن پورتفولیوی تجار با تجربه) را بسازند.

Blox همچنین بر روی جنبه های نرم افزار خدمات رسانی (SaaS) نیز تمرکز دارد. در Whitepaper آن نوشته شده است که "لایهSaaS شامل آرایه ای  از ابزار مستقل و خود مختار است کخ برای مدیریت و انجام تراکنش با کریپتوکارنسی ها طراحی شده اند."

بعلاوه اینکه Blox قابلیت Signal Trading را هم به پلتفورم خود اضافه کرده است که با استفاده از آن معامله گران میتوانند تراکنش های خوشان را در شبکه به اشتراک بگذارند. طبق ادعای whitepaper " سیگنال ها مشخص هستند و جزئیات حجم معامله شده، دارایی ها و صرافی و یا بلاک چین را در خود دارد. سپس کاربران میتوانند انتخاب کنند که طبق این سیگنال عمل کنند یا نه". این سیگنال ها به صورت خودکار توسط هسته مرکزی Blox تولید میشوند که اعتبار و اصالت آنها را تضمین میکند. برای به دست آوردن دسترسی به این سیگنال ها، کاربران بر اساس اشتراک هزینه خواهند داد.

ویژگی های Blox

Blox برای معامله گران ابزار ساده ای را فراهم کرده است که با استفاده از آن میتوانند انتخاب های هوشمندانه تری را در حوزه سرمایه گذاری بر روی کریپتوکارنسی ها انجام دهند. این پلتفورم ابزارهای زیر را برای سهولت کار سرمایه گذاران فراهم کرده است:

  1. مدیریت پورتفولیو آنالیزهایی را با در نظر گرفتن عملکرد شما و مطابق با بازار فراهم میکند و به طور خودکار به شما دید مناسبی برای انتخاب سرمایه گذاری و پورتفولیوی مشتری میدهد.
  2. شبکه معامله گران دسترسی به اطلاعات پورتفولیوی کاربران موجود را فراهم کرده و به شما این اجازه را میدهد که تنها با کلیک بر روی "copy trade" استراتژی های معامله گران حاضر و موفق را کپی، دنبال و یا تقلید کنید.
  3. Marketplace آن نیز پلتفورمی کاملا جدید است که کاربران میتوانند ترندهای جدید کریپتوکارنسی ها و یا ICOها را در آن جستجو کنند، در بازار ثانویه معامله کنند و همچنین آمار بازارهای واقعی را نیز جمع آوری کنند.

 

چطور Blox بخریم و آن را نگه داری کنیم؟

شما میتوانید توکن CDT را با استفاده از بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) از طریق صرافی های HitBTC، Binance، BigONE، Gate.io، EtherDelta و غیره خریداری کنید. از طریق بسیاری از پلتفورم ها که معامله توکن های CDT را تسهیل میکنند، فرآیند خرید گیج کننده خواهد بود. اینجا باید گفت که CoinSwitch یکی از بهترین صرافی های کریپتوکارنسی میتواند شما را کمک کند. این صرافی قیمت را بر اساس CDT به شما نشان میدهد و از بیش از 140 coin و 45000 جفت کریپتوکارنسی پشتیبانی میکند. شما میتوانند هر جفتی را که میخواهید با توکن CDT خود انتخاب کنید البته CoinSwitch به شما کمک میکند که بهترین را انتخاب کنید.

نگهداری توکن CDT

CDT توکنی از نوع ERC-20 است، لذا تنها میتواند در والت هایی که از بلاک چین اتریوم پشتیبانی میکنند نگه داری شود. این والت ها عبارتند از:

  • Trezor
  • Ledger Nano S
  • MyEtherWallet(MEW)
  • Jaxx

خواندن 865 دفعه

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نکست مانی

نکست مانی، بستری برای پیشرفت در حوزه کریپتوکارنسی، محیطی برای ثبت آگهی رایگان کریپتو، قطعات و .... خود و همچنین صفحه اجتماعی کریپتوکارنسی 

نکست مانی

اشتراک در خبرنامه

نگران نباشید. ما از اسپم کردن متنفریم. هر زمان که بخواهید می توانید انصراف دهید!

مگ مانی در شبکه های اجتماعی